wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Regulamin
Kontakt
 • ALT s.c. M. Wójcik, B. Bielak-Wójcik
  NIP: 713-179-21-17
 • E-mail:biuro@guzik.pl
 • Telefon(0-42) 640-74-81
  501407055
  Możliwość kontaktu przez WhatsApp
 • Fax(0-42) 640-74-86
 • Skypealt.lilla
 • Godziny działania sklepu8:00-16:00

Regulamin

Witamy w sklepie e-guziki.pl !

Właścicielem sklepu internetowego jest firma
      ALT s.c. Mirosław Wójcik, Beata Bielak-Wójcik
      ul. Zbąszyńska 3
      91-342 Łódź
      tel. +48 42 640-74-81       tel./fax: +48 42 640-74-86
            +48 42 640-74-83       e-mail: biuro@guzik.pl
      NIP 713 121 03 74    REGON 430744390

WARUNKI OGÓLNE

1.
Stroną dokonującą zakupów produktów w sklepie  e-guziki.pl może być osoba fizyczna pełnoletnia lub osoba prawna,  po dokonaniu pełnej rejestracji .
2.
Ceny wszystkich towarów wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Ceny towarów nie zawierają kosztów transportu.
3.
Sklep e-guziki.pl ma oddzielne zasady sprzedaży niż sklepy stacjonarne firmy ALT.
Nie łączy się rabatów i przywilejów z obu miejsc sprzedaży.
4.
Zamówienia sklep przyjmuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600.
5.
Przyjęcie zamówienia przez e-guziki.pl nie stanowi zawarcia umowy .
Do zawarcia umowy dochodzi po potwierdzeniu przez Sprzedającego o dostępności towaru.
W przypadku braku produktu w magazynie, zamawiający zostanie poinformowany o fakcie, po czym zostanie uzgodniony dalszy tok realizacji zamówienia.
6.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Kupującym a Sklepem e-guziki.pl.
7.
Towary w sklepie  e-guziki.pl sprzedawane są w określonych minimalnych ilościach podanych podczas wybierania danego asortymentu.
8.
Odzwierciedlenie kolorów przedstawionych produktów może różnić się od rzeczywistych odcieni.
9.
Wszystkie zdjęcia prezentowane na naszej stronie są własnością firmy ALT i nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i publikowanie bez naszej wiedzy i zgody. Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej kopiowanie zdjęć naszego autorstwa jest niezgodne z prawem. (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170)

FORMA ZAPŁATY

1.
Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności:
a. gotówką przy odbiorze,
b. przelewem na konto.
2.
Przy zamówieniach z dłuższym terminem realizacji będzie pobierana zaliczka w wysokości 30% wartości zamówienia.
3.
Zamówienie specjalne ( z dłuższym terminem realizacji) może być anulowane  wysyłając e-mail z dopiskiem ZAMÓWIENIE ANULOWANO . Jednocześnie zaliczka dokonana na to zamówienia przechodzi na rzecz sprzedającego w ramach rekompensaty .
4.
W przypadku wybrania płatności przelewem zamówienie będzie zrealizowane po otrzymaniu potwierdzenia z banku o wpływie środków na konto Multibank w Łodzi nr konta 44 1140 2017 0000 4502 0653 1885. Po otrzymaniu potwierdzenia firma wysyła zamówione towary wraz z fakturą VAT.
5.
Jeśli płatność za zamówienie nie zostanie dokonana w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, zostanie ono anulowane, o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą mailową.
6.
Po złożeniu pierwszego zamówienia firmy będące płatnikami VAT powinny wysłać na adres biuro@guzik.pl oświadczenie o tym, że są płatnikiem VAT, numer NIP oraz upoważnienie dla firmy  ALT S.C. 91-342 Łódź ul. Zbąszyńska 3  na wystawianie faktur VAT bez podpisu odbiorcy.

KOSZTY PRZESYŁEK

1.
Firma przewozowa GLS
    paczka do 5kg  -  15.23zł netto (płatność przelewem)
                                    22.30zł netto (płatność przy odbiorze)
    paczka do 30kg - 16.80zł netto (płatność przelewem)
                                    23.80zł netto (płatność przy odbiorze)
2.
Koszt opakowania - 1.64zł netto

REKLAMACJE I ZWROTY

1.
Wszystkie towary sprzedawane w sklepie objęte są rękojmią za wady ukryte towaru na zasadach ogólnych. Wszelkie reklamacje z tego tytułu rozpatrywane i załatwiane są w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.
2.
Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 2 dni roboczych od dnia otrzymania towaru, jeśli reklamacja zostanie uznana za zasadną. Równowartość zwróconego towaru otrzymuje klient w terminie 7 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy) przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym. Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową ponosi Klient.
3.
Termin zwrotu towaru został skrócony z 10 dni ( zgodnie z ustawą) do 2 dni, gdyż towary w naszym sklepie są przeznaczone do dalszego przetworzenia, nie są kierowane do klienta detalicznego.
Po otrzymaniu  towaru można natychmiast stwierdzić czy jest zgodny z zamawianym towarem i czy odpowiada wymaganiom jakościowym.  
Zamówienia specjalne ( indywidualne ) nie podlegają zwrotowi .
4.
Towar jest zwracany na koszt Kupującego, w przypadku reklamacji z powodów jakościowych  zwrot jest na koszt Sprzedającego.
5.
Towary barwione  techniką powierzchniową mogą częściowo dobiegać od próbek nici umieszczonych  podczas realizacji zamówienia .
6.
Towary barwione techniką powierzchniowe są nietrwałe, mogą brudzić tkaninę. Nie należy używać guzików ciemnych do jasnej tkaniny.
7.
Towary barwione wewnętrznie są odporne na ścieranie, pranie chemiczne oraz wysoką temperaturę podczas prania.
8.
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
9.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

1.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawiania oraz usunięcia.
2.
Dane osobowe, które Państwo podają podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz informowania Państwa o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
3.
Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim.
4.
Złożenie zamówienia w sklepie  e-guziki.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
5.
W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl